Get Up to 40% OFF New-Season StylesMenWomen * Limited time only.

O Firmie

O Firmie

Pascall Sp. z o. o. to firma powstała w 2003 roku w Poznaniu.  

 Lokalizacja nie jest przypadkowa, gdyż właśnie w Wielkopolsce znajdują się dwa główne ośrodki meblarskie posiadające długą tradycję, opartą na doświadczeniu i jakości. Długie lata pracy w branży meblowej i stała współpraca z zakładami produkcyjnymi dały podstawę do stworzenia nowej wizji przedsiębiorstwa globalnego. Podłożem było skupienie się na własnej lokalnej produkcji i wyjście ze sprzedażą poza rynki krajowe. W dobie dynamicznie rozwijającego się przemysłu meblowego i technologii maszyn jakość produktu jest ważnym filarem naszej działalności. Istotne też było stworzenie zespołu składającego się z ludzi z dużym doświadczeniem i znajomością języków obcych. Lojalność, rzetelność finansowa i dobre relacje z partnerami stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Wszystko to składa się na pełne zaangażowanie w projekty i pasję z dobrze wykonywanej pracy. Filozofia ta przyniosła nam renomę i przekłada się serwis na najwyższym europejskim poziomie. Zaufaniem swoim obdarzyło nas liczne stale poszerzające się grono zadowolonych klientów w Polsce i całej Europie.

Czym się zajmujemy?   

Pascall to firma zajmująca się produkcją i handlem. W głównej mierze sprzedajemy starannie wyselekcjonowane meble, dostarczając do najlepszych europejskich Dystrybutorów.  W naszej ofercie znajdują się zarówno krzesła, stoły, meble pokojowe i restauracyjne,prześcieradła, pościele, koce, kołdry, ręczniki, łóżka a także materace i  futony. Jesteśmy również Generalnym Dystrybutorem włoskich materacy z segmentu premium marki BoxMistral . Wykonujemy także produkty na podstawie przekazanych własnych projektów niezależnie od użytych materiałów i stopnia skomplikowania.

Misja firmy   

Zadowolenie klienta z produktu finalnego i upiększanie świata. Podążając za najnowszymi trendami, staramy się nie zwalniać tempa i za cel stawiamy sobie wyprzedzenie panującej mody wyznaczając nowe trendy w tak dynamicznie zmieniającej się branży. Wybierając firmę Pascall możecie być pewni, że wybraliście partnera stawiającego na satysfakcję odbiorcy z produktu finalnego, niezależnie od wartości zamówienia czy poziomu skomplikowania projektu. Jeśli mielibyśmy opisać oferowane przez Nas usługi w trzech słowach, byłyby to Jakość, Design oraz Satysfakcja.